Elitpark Evleri'n de Yaşam Başladı..

İzmir Bayraklı ve Bornova ilçeleri sınırında Mansuroğlu Mahallesinde yapmakta olduğumuz ElitPark Evleri projemizin en önemli özelliği kazık temelli olmasıdır. Tam olarak 5.316 metre toplam uzunluğunda 13 ila 20 metre derinliğe kadar inen betonarme çakma kazık ile bağlanmış bir radye temel üzerine C35 sınıfı betonla deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Olası bir depremde sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği bizim için çok önemlidir.
Örnek dairemizi sanal tur ile gezebilir, proje ile ilgili kataloğumuza www.teknoen.com.tr/dergi adresinden ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz detaylı teknik özellikler için www.teknoen.com.tr/images/sunu adresinden sizin için hazırladığımız sunumu izleyebilirsiniz.

Binamız bitmiş olup, oturma raporları alınmış ve yaşam başlamıştır.

Elitpark Evleri'nin temel özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz;

Bina Özellikleri
Betonarme çakma kazık temelli, izo tuğla ile örülü dış cephede ısı ve ses yalıtımı(Tüm beton alanlarda XPS ile mantolama)
Önleri açık ve geniş yeşil alanlara bakan ferah daireler
Çok merkezi bir konum; otoyola, Ege Üniversitesine, İzmir'e birkaç dakika uzaklıkta
Blok girişlerinde, çevrede, otoparklarda güvenlik kameraları (Çocuk oyun alanının da gören ve daire içi dokunmatik akıllı ev panelinden görüntülenebilen)
Kapalı ve açık otoparklar 
Merkezi doğalgazlı yerden ısınma ve 24 saat sıcak kullanma suyu(Akıllı ev sisteminden okunabilen kalorimetre sistemli)
Görüntülü akıllı bina sistemi(Dokunmatik ekranlı ve parmak izi girişli, ziyaretçilerin görüntülü mesaj bırakabilecekleri sistem)
Yerden ısıtma sistemi (Kaliteli ve konforlu ve hijyenik ısınma)
Katlar arası ses ve ısı yalıtımı
Her blokta frekans kontrollu hızlı, titreşimsiz ve yeşil patenli asansörler(LÖHER)
Teknik oda
Güneş enerjisi (Merkezi doğalgaz sıcak kullanım suyu sistemine destek amaçlı, doğalgaz tüketiminde yerden ısıtma sistemi ile beraber tahmini %40 tasarruf ve konfor.)

Daire Özellikleri
Profesyonel iç mekan tasarım detayları
Akıllı ev sistemi( Temel sistem, eve giriş çıkış senaryoları, otomatik panjurları kontrol, elektrik, ısıtma, su, duman,alarm ve su taşkınları kontrol, vs.)
Özel ahşap kaplamalı gerçek güvenlikli Çelik Kapı (SUR marka)
Özel tasarımlı mutfak (Ankastre cam seramik elektrikli ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve mikrodalga, ankastre bulaşık makinesi, çöp öğütücü) (FRANKE)
Her daire için müstakil mutfak bacası
Salonda özel aydınlatma sistemi
Salon lamine parke, odalar laminat parke
Salonda Klima, odalarda klima ön hazırlığı (Multisplit klima sistemi kullanılabilir.)
Daire içi alarm sistemi (Duman, Hırsız, su taşması alarmı)
Yerden ısıtma sistemi ile gelen konfor ve hijyen (Standart kalorifer sistemlerinde ısınan hava ile tozlar ve 'mite'lar havalanarak tekrar üzerinize yağarlar. Perdeleriniz çok kısa sürede kirlenir. Yerden ısıtmada bu sorunları yaşamaz, havadaki tozları ve zararlı partikülleri solumazsınız. Genellikle gözden kaçan bu durum sağlığımız için önemli problemler getirmektedir.)
İpek mat lake iç oda kapıları
Vestiyer, ayna ve ebeveyn yatak odalarında gardrop sistemi
Dört mevsim özel konfor ısıcam sistemi
Otomatik panjur sistemi. Tüm pencereler alüminyum storlu, motorlu ve girişten(Akıllı Ev) kontrollu
Cam ve krom küpeşteli balkon korkulukları 
Islak zeminlerde Graniser 1. sınıf seramik ve granit uygulamalar
Banyolarda Temperli (Kırılmayan) duşakabin camları, fonksiyonel duş sistemi, özel bordür

3+1 dairelerimiz brüt 137m2, 4+1 dairelerimiz 180m2 köşe, 186 ve 187m2 orta cephe, 200m2 üç cepheli ve 224m2 (köşe 7.kat) büyüklüklerindedir.

Elitpark Evleri adres: 286/6 Sokak No.:16-18 Mansuroğlu Mah. Bayraklı İZMİR Tel.: 0.232.347 73 09  Harita

Detaylı bilgi ve size ulaşabilmemiz lütfen tıklayın...

HAKKIMIZDA


Teknoen Mühendislik Ltd.Şti. ve Hasan Ufuk ÖZIŞIK firması 2000 yılından itibaren taahhüt ve konut inşaatı sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. İhtisas alanları alt yapı ve üst yapılarda özel projeler gerçekleştirmektir. Depreme tam dayanıklı fore kazık ve çakma kazık temelli binalar, yürüyen merdivenli alt ve üst geçitler, su basma problemleri olan alanlarda yağmur kanalı ve yağmur suyu pompa istasyonları bu projeler arasında öne çıkar. Yakın dönemde gerçekleştirilen başarılı projelerle İzmir Mavişehir, Çınarlı ve Halkapınar semtlerinde her yağmur sonrasında oluşan su baskınları önlenmiş, sorunlar giderilmiştir. Yine tarafımızdan gerçekleştilen fore kazıklı yol projeleri tamamlanmış ve hizmete açılmışlardır. Projelerimizin başarılarından aldığımız güçle, vizyonumuzu daha ileriye taşımaya ve marka değer oluşturma yolundaki sağlam adımlarımıza devam ediyoruz. Saygılarımızla,

BİZE ULAŞIN


Merkez Ofis
Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 98 / 6, Avcı Apt.
Alsancak / İZMİR
(232) 463 68 51 pbx
(232) 463 27 87
bilgi@teknoen.com.tr